Sympatycy Koła

IMIĘ I NAZWISKO: Renata Bancerek

SZKOŁA: Szkoła Podstawowa Nr 6 Gdynia

NAUCZANY PRZEDMIOT: język angielski

DOŚWIADCZENIA ZAWODOWE: n-l edukacji wczesnoszkolnej (Pedagogika wczesnoszkolna); n-l języka angielskiego (Filologia języka angielskiego). Rozpoczęcie pracy zawodowej jako nauczyciel od 1992 roku.

ZAINTERESOWANIA:  język angielski, książki, podróże, sport

Imię i nazwisko:        Renata Bancerek                                               Data: 31.03.2015r.

Zgoda na przetwarzanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z opracowaniem bazy danych, która ma zostać umieszczona na stronie internetowej Koła Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn.zm.).

Podpis

Renata Bancerek