Patronat i Szkoły Partnerskie

NAUCZANY PRZEDMIOT: Język niemiecki

DOŚWIADCZENIA ZAWODOWE: 19 lat

ZAINTERESOWANIA:

NR CERTYFIKATU PTN I DATA  JEGO OTRZYMANIA: Nr CP 1/14  Gdańsk, 28.03.2014 r.

Imię i nazwisko: Aneta Mejerowicz                                  Data: 15.04.2015 r.

Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z opracowaniem bazy danych, która ma zostać umieszczona na stronie internetowej Koła Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn.zm.).

IMIĘ I NAZWISKO: Ewa Kulawiak

SZKOŁA: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borkowie

NAUCZANY PRZEDMIOT: Język angielski

DOŚWIADCZENIA ZAWODOWE: 20 lat

ZAINTERESOWANIA: literatura, psychologia, neurolingwistyka

NR CERTYFIKATU PTN I DATA  JEGO OTRZYMANIA: CP-13/2015

Imię i nazwisko: Ewa Kulawiak                                  Data:…………………………..

Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z opracowaniem bazy danych, która ma zostać umieszczona na stronie internetowej Koła PolskiegoTowarzystwa Neofilologicznego z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 z późn.zm.).

Gimnazjum nr 3 Gdańsk
سرور مجازی هلند